تبلیغات
انجمن مهندسان محیط زیست-خروجی92-دانشگاه بیرجند - فوتبالیست ها هم محیط زیستی می شوند!!!!!!!!!!!!!!


انجمن مهندسان محیط زیست-خروجی92-دانشگاه بیرجند

طبیعت سالم , زندگی سالم , اندیشه ی سالم

 

به گزارش خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران، بر اساس مصوبه کمیته اجرایی آهوی ایرانی، اعضای کادر فنی و بازیکنان سایپا در دوره های کوتاه مدت آشنایی با محیط زیست حضور خواهند یافت.
مهدی اسماعیلی، رییس اداره محیط زیست سایپا ، با اعلام این خبر به ایرن، افزود:« در کمیته اجرایی طرح آهوی ایرانی این پیشنهاد مصوب شد و جناب آقای کوشا که اعلام کرده بودند بازیکنان سایپا، سفیران محیط زیست هستند، با آن موافقت کردند. پس از بررسی های باشگاه سایپا، این دوره ها برگزار خواهد شد. »
رییس اداره محیط زیست سایپا با اشاره به اینکه باشگاه سایپا، تنها باشگاه دوستدار محیط زیست به شمار می رود، افزود:« در این دوره های کوتاه مدت، بازیکنان و اعضای کادر فنی سایپا با دغدغه های محیط زیست آشنا خواهند شد تا الفبای محیط زیست را بدانند و اگر سوالی درباره جمعیت آهو، نشان آهو و یا معضلات محیط زیستی از آنان پرسیده شد، بتوانند جواب های لازم را به عنوان سفیران محیط زیست ارایه دهند.»
باشگاه سایپا اولین و تنها باشگاه دوستدار محیط زیست به شمار می آید که تیمهای ورزشی آن با نشان آهو روی پیراهن و شعار « سایپا ، دوستدار محیط زیست » در پشت پیراهن وارد میادین ورزشی می شوند.


نوشته شده در پنجشنبه 1 مهر 1389 ساعت 16:38 توسط zahra afkhami نظرات | |


:قالبساز: :بهاربیست: